neděle, května 06, 2012

It's lazy day.

Dobré dopoledne všem ranním ptáčatům jako já. Musím říct, že mě dneska po posledních dvou dnech chytla neskutečná lenost. Ale opravdu .. Dokopávala jsem se jít koupit jeden bílý jogurt asi půl hodiny? Strašný. Po tom, co jsem si udělala snídani (viz foto), tak jsem zase vlezla do postele s netbookem a nehodlám dneska vylézt dřív, než si půjdu udělat oběd :D 

Můžu se vám pochlubit, že mě za noc chytla asi třikrát křeč do lýtka. Achjo, zase se mi to vrací. V noci se probudím, jenom změním polohu a otočím nohama a přijde křeč. Mám to docela často, ale v různých intervalech. Pár měsíců pokoj a pak to přijde a trpím tím třeba tři týdny. Pak to dojde tak daleko, že skoro v noci brečím. A výsledek? Žádný vitamín mi nechybí. Toť případ pro Dr.House. 

Jo a jinak, fotbal v Příbrami jsem si pekelně užila. Až teda na to, že jsem si tam vyjela v tričku a žádnou bundu nebo snad mikinu jsem si nevzala (proč by, v Praze bylo tak slunečno). A nakonec jsem tam promokla a možná i nastydla. Jsem frajerka, já vím :D 10 komentářů:

 1. Ale jo já to mám vždycky taky tak. :-D U nás je hezky, tak proč by jinde mělo být hnusně a dopadnu přesně jako ty! :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Ta křeč, to se mi taky stává :/ někdy uplně křičím bolestí...

  OdpovědětVymazat
 3. co to máš za snídani? vypadá to dobře :) to si frajerka no, já byla taky jednou na fotbale, ale měla jsem mikinu i bundu a i tak jsem nastydla :( snad nebudeš nemocná :) ty křeče ti nzávidím :( tak si zkus zajít k doktorovi třeba by ti na to něco dala :)

  OdpovědětVymazat
 4. Užij si lazy day :D Já to budu mít dnes dost podobné :D

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám takové líné dny skoro pořád :D a ty křeče taky sem tam :/ hrozné, jak se kvůli tomu člověk nevyspí..

  OdpovědětVymazat
 6. Jo to znám ty liné dny, ale tak někdy si člověk takový den udělat musí :D

  OdpovědětVymazat
 7. taky mam dneska ten ,,linej den" no jo :D je nedele, co by jsme chteli, ze :D

  OdpovědětVymazat
 8. me se jen tak nezbavite :DD uz jsem si na ten blog moc zvykla, nejde to jen tak rict sbohem :D

  OdpovědětVymazat
 9. to samý se mi stalo v pátek, když jsem spala po noční...ještě teď mě to lýtko bolííí...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)